Skip to content

עוברים לדירה בקרבת מוסד הלימודים? תנו ל-Get Packing לעשות לכם את המעבר

מתכננים לבצע מעבר דירה בקרוב למוסד הלימודים אליו נרשמתם? ובכן, במקום למצוא את עצמכם מבזבזים לא מעט זמן כמו גם מאמץ, אפשר ואף רצוי לנצל את הפלטפורמה של אתר Get packing לטובת נוחות בתהליך האריזה, כל זאת בזכות היכולת לבצע הזמנה של חבילות אריזה הכוללות את כל הציוד הנדרש. למעשה, מדובר בקדמה משמעותית המאפשרת לכם להימנע מעיכובים בעקבות צורך ברכישה של ציוד, בעלות כספית אטרקטיבית ועם אפשרות לקבלת משלוח עד הבית. רגע לפני המעבר, להלן כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי Get packing.

Get packing – חבילות אריזה בהתאמה אישית

התחלה חדשה היא תמיד מרגשת, בוודאי כאשר מדובר במעבר לקראת מעבר תחילת הלימודים. כמו שאתם בוודאי יודעים, מעבר דירה כרוך בלא מעט אתגרים, החל מאיתור של חומרי אריזה ועד כלי ניקיון ותחזוקה. בשביל להימנע מבזבוז מיותר של זמן שהוא במילא מצרך יקר מאוד בקרב סטודנטים, אפשר ואף רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר של Get packing אשר נחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף, כאשר באתר של החברה תוכלו למצוא קרטונים למעבר דירה בהתאמה אישית לצד אפשרות לבצע רכישה של חבילות אריזה הכוללות את כל הציוד שאתם זקוקים לו.

כמי שמבינה את הצרכים של הלקוח, תוכלו להיות בטוחים כי באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית ניתן יהיה לבצע את המעבר באופן קל ואפילו פשוט, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את מוצרי האריזה, ניקיון וכן חומרי אריזה נלווים ולקבל אותם במשלוח מהיר עד הבית. המחירים האטרקטיביים לצד השירות האישי אותו אתם יכולים לקבל במסגרת ההתקשרות מהווה הזדמנות מצוינת לקדם את תהליך מעבר הדירה, ובהתאם לכך להוביל למעבר חלק שלא יגזול זמן רב.

 

 

הזמנה של ציוד אריזה – בלחיצת כפתור

בעידן שבו האינטרנט מצליח לחולל שינויים דרמטיים בהרגלים של כל אחד ואחת מאיתנו, אין ספק כי פלטפורמה כמו get packing היא בעלת פוטנציאל אדיר בעבור קהל הסטודנטים, בייחוד על רקע המעבר ללמידה מרוחקת המצריך היערכות מוקדמת. בשביל לצלוח את התקופה הזו ולהשלים את המעבר במועד, מומלץ כבר עכשיו לתכנן את תהליך המעבר ולהזמין את ציוד האריזה הכולל קרטונים, פצפצים, ניילון נצמד ועוד לצד חומרי הניקיון להם אתם זקוקים בשביל להשאיר את הדירה הקודמת נקייה וכמובן לנקות את הדירה החדשה. כמי שמקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים שנבחרים בקפידה, ניתן לומר בביטחון כי  מדובר בחברה מובילה בתחומה הזוכה לביקורות מהללות מצד קהל הצרכנים אשר מבין כי בעידן שבו אפשר לבצע הזמנה של כמעט כל פריט באינטרנט, אפשר ואף רצוי לפנות לחברה לטובת יצירה של תהליך מעבר קל, פשוט ואפילו חסכוני מבחינת המחיר.

מעבר דירה – ללא עיכובים מיותרים

בין אם זו הפעם הראשונה שאתם עוזבים את הבית של ההורים או עוברים לדירה אחרת בקרבת הקמפוס, חשוב מאוד להיות מתוכננים ומאורגנים, מתוך הבנה כי כל המתנה לרגע האחרון עשויה לגרור עיכובים שיקשו מאוד על תהליך המעבר. על כן, רצוי להכין מראש רשימה עם כל הציוד הנדרש וכן להתחיל בתהליך האריזה לפחות שבועיים לפני מועד מעבר הדירה, כל זאת מתוך מטרה להשלים אותו בזמן ובהתאם לכך לקצר תהליכים. במידת הצורך, אפשר ליצור קשר עם נציגי השירות של get packing שישמחו לסייע לכם לכל אורך הדרך, כחלק ממענה אישי הניתן בעבור כל לקוח.

לסיכום

מתכננים לעבור להתגורר ליד הקמפוס? זה הזמן להיכנס לאתר של חברת get packing, להוסיף לעגלה את המוצרים שלכם ולקבל אותם במשלוח מהיר עד הבית, כל זאת כחלק מיצירה של מעבר דירה המתבצע במהירות, יעילות ועם שימת דגש על חומרי אריזה וניקיון איכותיים.

נגישות