Skip to content

שעונים חכמים: המאפיינים והפיצ'רים שישפרו את החיים שלכם

אם אתם עדיין לא מכירים את העולם של השעונים החכמים, המאמר הזה בשבילכם. שעונים חכמים אולי נשמעים בתחילה כמו מוצר מותרות שעדיף לוותר עליו בתור סטודנטים, אבל לא כך הדבר. שעון חכם יכול לתרום באופן ישיר לאיכות החיים שלכם, לבריאות שלכם ולהרגשה הכללית החיובית והאנרגטית. כך למעשה, המוצר יכול אפילו לשפר את ההצלחה שלכם בלימודים ולתרום לציונים גבוהים יותר. במאמר הזה נסביר בדיוק כיצד זה מתאפשר ונפרט על תכונות שונות של שעונים חכמים אשר הופכים אותם למוצר מאד משמעותי.

שעון חכם ממותג מיוחד

שעונים חכמים קיימים ממבחר עצום של יצרנים ומותגים. אחד הבולטים בהם הוא היצרן גרמין. זהו מותג למוצרים דיגיטליים שונים לספורט ואפילו תעופה. גרמין בנה לו ברבות השנים שם בתחום של הצגת מידע באופן אמין. לחלקכם הוא יהיה מוכר מרכיבה על אופני הרים כאשר המערכות שלו יכולות להכווין וליצור מסלולי רכיבה מבוססי ג'י פי אס. השעון החכם שלו יכול כמובן להסתנכרן עם אותן מערכות וגם עם תוכנות המחשב הייעודיות. גרמין מציעה לנו שעונים חכמים אשר עשויים מהחומרים המשובחים ביותר. הם מגיעים כמובן עם אחריות, מה שמצביע על האמון הרב של החברה במוצריה. זהו מותג אשר משמש ספורטאים חובבנים ומקצוענים רבים ומהווה את חוד החנית בתחום, המוצר שכל יתר היצרנים מתיישרים לפיו.

שעון חכם – אפשרויות רבות

עוזרים לשמור על הכושר

שעונים חכמים יכולים לתרום באופן ישיר לשיפור הכושר ושמירה על חיוניות שכל כך חשובה לסטודנטים בתקופה הקשה של לימודים אקדמיים. אחת האפשרויות המעניינות ביותר היא ההתרעה כאשר יושבים זמן ממושך מידי. מומלץ למי שלומד עו עובד בישיבה ממושכת, לעשות הפסקות, ללכת או אפילו להתעמל מעט. מחקרים הראו שהפסקות כאלו יכולות לשפר את זרימת הדם, לרענן ולתרום לביצועים טובים יותר בלימודים או בעבודה.

בדיקה ומעקב

פונקציה נוספת של השעונים הללו היא בדיקה ומעקב אחר קצב הלב, כולל בשינה. זה יכול לתת אינדיקציה למאמץ לאורך שעות היום ולפעילות הנעשית. המעקב אחר דופק הלב בשינה יכול להתריע על בעיות בשינה או אפילו על זמן שינה קטן ממה שחשבנו שאנחנו מקבלים. למסקנות מניתוח הנתונים הללו יכולות להיות השפעות חיוביות מאד על הביצועים שלכם בתקופת הלימודים והמבחנים.

מזכירים לשתות מים

פיצ'ר נוסף שיכול להיות שימושי בייחוד באקלים החם בישראל הוא תזכורות שתיית המים. רבים מאיתנו לא שותים מספיק מים ויש לך השלכות על הגוף שלנו. יש צורך בשתייה מרובה, הרבה מעבר למה שתחושת הצמא הטבעית שלנו מורה. תזכורות שתיה ישפרו את ההרגשה שלכם ואפילו יכולות למנוע מחלות שונות כתוצאה ממחסור ארוך טווח של הגוף בשתייה.

מלווים בזמן האימון

אימוני ספורט הם דבר חשוב לכושר הגופני וגם להרגשה הכללית. שעונים חכמים ילוו אתכם בזמן האימון ויספקו לכם שלל מידע לגבי אורך האימון, אורך האינטרוולים השונים ועוד. לאחר האימון, תוכלו לנתח את המאמץ שלכם בנקודות זמן שונות. הניתוח הזה יכול גם להיות כהשוואה למתאמנים אחרים. כך תוכלו לקבל תמונה מקיפה על מצב הכושר שלכם, ובעזרת מאמן מקצועי – תוכלו לבנות תכנית אימונים אשר מותאמת ספציפית אליכם וליעדים אשר הצבתם בפניכם.

 

ציינו כאן כמה פיצ'רים נבחרים של שעונים חכמים, רובם מתחום הספורט והבריאות. אלו כמובן הדברים החשובים יותר. מעבר לכך, יש לשעונים חכמים אפשרויות שונות אשר מבוססות על חיבוריות לאינטרנט. בראשן כמובן בדיקה והתרעות על מיילים, הודעות ואפילו מזג אוויר. זהו תחום עשיר במגוון מוצרים כאשר ניתן למצוא גם כאו אשר יתאימו לתקציב המוגבל של סטודנטים.

נגישות